google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Методи катування

Коваль Анастасія
Оригінал допису

Методи катування в сучасній медицині

●Сечогінні препарати наніч - це ще той метод катування, адже людина всю ніч не спить і бігає у вбиральню. як наслідок - порушення сну і поганий настрій на весь день. Сечогінні препарати логічно приймати зранку або вдень.

●Антибіотики внутрішньом'язево. Як мінімум - це дуже болісно, як максимум - не логічно. Зараз дуже багато якісних антибіотиків таблетованих, які нічим не гірші за ін'єкційні. Якщо ж є необхідність у ін'єкційних антибіотиках- то це варто робити у стаціонарі з внутрішньовенним введенням.

●Ректальні свічки. Звісно, якщо Ви лікуєте геморой чи тріщину прямої кишки- в цьому є сенс, або ж коли ми говоримо про геть маленьких дітей. Але якщо Ви дорослий(a), або дитина, яка може випити сироп чи таблетку - то зовсім не розумно використовувати ректальні свічки для зниження температури чи для зняття болю в спині. Для цього є таблетки, які прекрасно з цим справляються.

●Прокапатись раз на рік/півроку від тиску. По-перше, капанання - це +/-200 мл( в кращому випадку) розчинів в організм, від збільшення кількості рідини в судинах збільшується тиск ( і це просто фізика). По-друге, немає таких ліків, які б стабілізували Ваш тиск раз на рік чи півроку. По-третє, “почистити” судини капанням неможливо. По-четверте, зазвичай, капають в таких випадках фуфломіцини (препарати без доведеної ефективності або з доведеною неефективністю). Довенне введення ліків допускається в тому випадку, коли ліки треба дуже швидко “доставити” в організм, бо вони зможуть стабілізувати або покращити важкий стан пацієнта. Або коли людина не в змозі ковтнути піґулку(бо, наприклад, в комі), або коли треба певні ліки і лише вони, а іншої форми випуску(наприклад, таблеток) немає.

●Гідроколонотерапія. Це процедура для очищення кишечника. Але навіщо його очищати? Він очищається сам, а гідроколонотерапія руйнує весь той мікросвіт, який живе в нас в кишечнику і позитивно впливає на імунітет, на функцію перетравлювання і всмоктування продуктів харчування