google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Згода користувача

Сайт EviDoc містить загальну медичну інформацію, яка не призначена для заміни професійної медичної консультації, діагностики або лікування, і на неї не слід покладатися як на медичну або особисту консультацію.

Завжди звертайтеся за порадою до свого лікаря або іншого кваліфікованого медичного працівника з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути щодо вашого здоров’я.

Сайт EviDoc містить посилання на вебсайти, вміст яких належить третім особам. Такі зовнішні посилання не досліджуються, не перевіряються на точність, адекватність, обґрунтованість чи доступність. Розробники сайту EviDoc не несуть відповідальність за точність або надійність будь-якої інформації, наданої сторонніми вебсайтами, банерами або рекламними оголошеннями.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з вищевикладеними умовами та політикою конфіденційності, що знаходиться за адресою https://evidoc.com.ua/privacy-policy , які можуть час від часу змінюватися або доповнюватися. Якщо ви не згодні з наведеними вище умовами, вам не слід використовувати цей сайт.