google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Про проект

Сайт EviDoc являє собою зібрання дописів з соціальних мереж лікарів, що дотримуються принципів доказової медицини.

Доказова медицина (Evidence-Based Medicine, EBM) означає, що під час лікування пацієнта, лікар спирається на найкращі доступні наукові дані клінічних досліджень.

Всі дописи представлені за принципом \"as is\" (як є), тобто орфографія та пунктуація авторів збережені. Кожний допис містить імʼя автора та посилання на оригінальний текст у соціальній мережі. В дописах міститься тільки текст без ілюстрацій.

Якщо зареєструватися на сайті, то улюблені дописи можна буде додавати у “Збережене”, щоб вони завжди були під рукою.

Дописи можна шукати за ключовими словами, за автором, а також за категорією.

На сторінці лікарів здійснюється пошук лікаря за країною, містом, спеціальністю або іменем. Також існує можливість пошуку лікарів, які працюють онлайн.

На особистій сторінці лікаря знаходяться контакти, посилання на соціальні мережі та інша корисна інформація про лікаря (інформація на цій сторінці додається за бажанням лікаря, тому доступна не для всіх лікарів).

Додаток EviDoc

З додатком ви будете мати доступ до всієї інформації навіть без доступу до інтернету - завантажити додаток (тільки для Android).

Лікарям

Якщо ви лікар, що дотримується принципів доказової медицини, і бажаєте потрапити до списку лікарів, напишіть нам на електронну пошту, у фейсбук або інстаграм.

*Адміністрація сайту має право відмовити будь-якому лікарю без пояснення причин, якщо вважає, що він/вона не відповідає встановленим стандартам.