google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Необґрунтовані заборони у пацієнтів

Белінська Євгенія
Оригінал допису

Щодня під час консультацій я стикаюсь із необґрунтованими заборонами у пацієнтів, які встановили вони самостійно або хтось порадив.

Найбільш розповсюджені:

🔹ЛАКТОЗА

Людина здала генетичний тест на непереносимість лактози, а там.. гомозиготне носійство чи гетерозиготне гену МСМ6.

Одразу винесли вердикт:

«От, усі Ваші проблеми від непереносимості лактози: живіт дує, акне і чоловік дивиться на сусідку». Приберіть негайно. Ви що? Молоко - то ж зло. Його і від вагітних корів беруть, там гормони, а від них акне, лактозу містить - то ж цукор.

І як тут не повірити, коли з кожної сковорідки несеться, що молоко - суцільна шкода.

📌 Але основною метою генетичного дослідження є визначення СХИЛЬНОСТІ особи до непереносимості лактози.

Ніде й слова немає про те, що цей тест = встановлений діагноз на непереносимість лактози.

Тобто, якщо Ви маєте схильність, то дійсно вірогідність розвитку непереносимості лактози з віком є, як і у більшості людей, що проживають на нашій планеті. Але в якому віці вона розвинеться, на скільки вона буде вираженою цей тест зрозуміти не допоможе.

«Дайте мені лате на кокосовому»

Звучить більш епатажно, але треба чітко розрізняти: Вам хочеться бути в тренді чи Ви дійсно маєте до цього медичні покази.

Почитайте про причини акне: там десь є, що вживання молока чи сиру це причина виникнення?

Купа досліджень, але шкідливий вплив молока на шкіру так і не доведений.

Є невеликий відсоток людей, які дуже чутливі і в них через інсуліноподібний фактор росту реалізується механізм, при якому НАДМІРНЕ вживання молочних продуктів чи цукру ПОГІРШУЄ стан шкіри. Зауважте, ПОГІРШУЄ, а не є причиною.

🔹ЦУКОР

Люди з гордістю розповідаюсь, як виключили цукор взагалі зі свого раціону. Якими здоровими вони себе тепер почувають і всі хвороби профілактують.

Тут така ситуація, досить неоднозначна.

Якщо людина вживала багато доданого цукру, а потім перестала, вона дійсно відчує покращення. Бо їсти щодня купу тістечок, пити чай з трьома ложками цукру та фастфуд ніхто з дослідників не рекомендує.

А от здорове збалансоване харчування рекомендують. І там немає купи вільного цукру.

📌Американська кардіологічна асоціація рекомендує жінкам не більше 24 г доданого цукру на день і чоловікам - не більше 36 г.

ПРО ЯКИЙ ЦУКОР ЙДЕ МОВА?

📌Умовно вважається, що цукор може бути доданий або вільний та натуральний.

Перший варіант ми використовуємо під час приготування різних страв, додаємо до напоїв, вживаємо у вигляді солодких газованих вод,

другий міститься у фруктах, овочах природньо.

Будь-які обмеження в харчуванні мають бути обґрунтовані. Відсутність молочних продуктів в раціоні тягне за собою питання недостатнього надходження кальцію.

Повна відсутність цукру без належної заміни на інші джерела енергії впливає на психо-емоційний стан, знижує витривалість та продуктивність.

Мирного неба та здоров’я! 💙💛