google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Знежирені продукти. Чим можуть бути шкідливі

Кривов'яз Юлія
Оригінал допису

Ви коли-небудь пробували читати етикетку знежиреної їжі? Будете здивовані!

Більшість цих продуктів містять наповнювачі, які нічого не додають до поживної цінності. Крім того, компанії, що виробляють продукти харчування, продають їх таким чином, що вони виглядають набагато здоровішими продуктами, корисними для здоров'я.

Більшість людей, здається, забувають про те, що без жиру не означає без калорій, без вуглеводів або без консервантів. Давайте розберемо.

1️⃣ Доданий цукор

Іноді знежирений продукт настільки несмачний, що виробники додають більше інгредієнтів, таких як цукор, сіль, добавки, підсилювачі, загусники, які додають більше калорій. Завдяки смаку цукру ви, як правило, їсте більше і отримуєте додаткові непотрібні калорії. Може бути додана як глюкоза, так і фруктоза, фруктовий сироп. Такі продукти часто не дають насичення і дуже швидко викликають голод.

2️⃣ Низький вміст вітамінів

Якщо ми розглядаємо знежирені продукти, то ми повинні враховувати, що кількість жиророзчинних вітамінів – А, D, Е максимально знижено. Оптимально вибирати продукти з середньою жирністю – це стосується і молочних продуктів.

3️⃣ Заміна натуральних тваринних жирів рослинними оліями

Іноді виробники виключають з продуктів тваринні жири і замінюють рослинними оліями, наприклад, соняшниковою.

По правді кажучи, споживаючи такі знежирені продукти, ви зазвичай споживаєте на 30% більше калорій, ніж звичайна їжа. Однак це не означає, що було б добре більше з’їдати жирної їжі. Ідея полягає в тому, щоб спочатку зрозуміти, що ми повинні включати продукти, які містять корисні жири. Наприклад, горіхи та насіння, риба, оливкова олія та авокадо багаті хорошими жирами. Тому наступного разу, коли ви зголоднієте, вибирайте горіхи замість знежиреного сирка.

Купували знежирені продукти? Ставте +/-