google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Вода. Навіщо і скільки пити

Кривов'яз Юлія
Оригінал допису

Багато хто при зниженні ваги приділяє пильну увагу харчуванню, але зовсім забуває про водний режим.

💧 Досить поширений міф – треба пити не менше 2х літрів води в день. Насправді конкретних рекомендацій по питному режиму немає! Все залежить від віку, ваги, рівня фізичної активності, кліматичних умов, стану здоров'я і т.д.

Тобто, все, як завжди – індивідуально. У поняття "рідини" входить не тільки вода, а будь-яка вжита рідина – від бульйону до чаю, плюс овочі та фрукти. Вони теж до 98% складаються з рідини. Щодо харчових звичок, то краще привчати себе пити столову негазовану воду, ніж сік чи морс/компот. На чисту воду має припадати не менше 1 л на добу.

💦Як оцінити чи достатньо ви вживаєте рідини?

1. Ви не відчуваєте спраги

2. Сечовипускання відбувається регулярно, при цьому сеча світло-жовтого кольору.

Навіщо пити чисту воду ❓

✅ Нирки

Якщо ми хочемо зберегти нирки здоровими, запобігти розвитку каменів у нирках та інших проблем з сечовивідними шляхами, то потрібно пити чисту столову воду.

✅ Печінка

Для здоров'я печінки, нормального відтоку жовчі варто пити чисту теплу воду. Тепла вода, прийнята натще, покращує відтік жовчі.

✅ Кишківник

Адекватний водний режим, тобто регулярне споживання води протягом дня, покращує моторику кишківника і знижує ризики розвитку закрепів, як внаслідок поліпшення моторики кишківника, так і внаслідок поліпшення відтоку жовчі.

✅ Шкіра

Вода – головний детоксикант організму. Якщо ми п'ємо достатню кількість чистої води, ми забезпечуємо гарний тургор і стан шкіри.

Стикаюсь з дівчатами, які змушують себе випивати 2.0 л води з метою схуднення. У той час, коли вже не хочуть і не можуть пити. Ось так робити не потрібно🙌

П'єте негазовану столову воду? +/-