google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Чому фруктоза не така безпечна

Кривов'яз Юлія
Оригінал допису

👉🏻 Фруктоза є сильнішим підсолоджувачем, ніж сахароза або глюкоза. Міститься у фруктах і овочах. Потрапляючи в організм, 70% фруктози утилізується печінкою, на її перероблення гепатоцити витрачають багато енергії, що призводить до порушення їх функції. Метаболізм фруктози характеризується використанням енергії (АТФ) фруктокіназою С, кінцевим результатом цього шляху є виробництво глікогену, глюкози та тригліцеридів.

Побічними продуктами фруктолізу в печінці також є вільні жирні кислоти, ЛПДНЩ, сечова кислота, які можуть порушувати функцію позапечінкових тканин та інших органів.

Включається окислювальний стрес, пригнічення синтезу білку та мітохондріальна дисфункція, що може призвести до ожиріння.

👉🏻 Розвиток ожиріння

➖ Оскільки клітинам організму фруктоза практично не потрібна, то її надмірне надходження швидко перетворюється в жир.

➖ У крові підвищується рівень тригліцеридів і ЛПНЩ (ліпопротеїди низької щільності), що веде жирового гепатозу та атеросклерозу.

➖ Сприяє розвитку інсулінорезистентності та лептинорезистентності. Фруктокіназа також може спричинити резистентність печінки до інсуліну та прогресуванню неалкогольної жирової хвороби печінки (НАЖХП).

➖ Немає відчуття насичення, легко переїсти.

👉🏻 Підвищення рівня сечової кислоти з подальшим розвитком подагри та ендотеліальної дисфункції, а значить серцево-судинних захворювань.

👉🏻 Знижує активність транспортера glut5, який потрібен, щоб забезпечити клітини головного мозку глюкозою, тому розвивається енергетичне голодування клітин мозку.

👉🏻 Викликає цитотоксичну дію на епітелій кишківника і знижує вироблення глюкагоноподібного пептиду в кишківнику, створюються сприятливі умови для розвитку синдрому подразненого кишківника.

👉🏻 При прийомі надмірної кількості (понад 50 г) неабсорбована фруктоза може створювати осмотичне навантаження на дистальний відділ тонкої кишки та товсту кишку, що може викликати абдомінальний біль та здуття живота.

👉🏻 Зміна нормального мікробіому кишківника, спричинена фруктозою, додатково сприяє прогресуванню НАЖХП.

Скільки вживати фруктози на добу? Не більше 30 грам, краще 10-20 грам.

Цікавий пост? Ставте +