google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Зимові прогулянки

Кліщ Вікторія
Оригінал допису

1.Гуляти щодня не обов’язково: якщо ви сьогодні не в ресурсі чи вам не комфортно гуляти саме в таку погоду - не гуляйте.

2.Обмежень по часу немає, проте враховуйте кілька факторів: вік дитини та її активність, потреби дитини (наповненість підгузника-гуляти в мокрому на морозі таке собі задовлення, перекус, можна навіть теплий, у термос), погодні умови та ваші сили.

3.Дитина не може нахапатись холодного повітря і захворіти ангіною: тому закривати рота шарфиком не потрібно!

4.Захворіти від холоду практично неможливо, адже ми хворіємо від вірусів та бактерій. Проте якщо тривало перебувати в стані охолодження, коли організм не звик, це дійсно може стати фактором зниження опірності організму. Звичка до холоду - справа набута, тому розвиваймо її від народження.А ще вакцинуйте дитину🫶🏼

5.Принцип + один шар у тодлера не працює. У них швидший обмін речовин, а також більша активність на прогулянці. Обирайте багатошаровий (зазвичай, тришаровий) принцип одягу - краще кілька шарів тонкого, ніж один товстого одягу. Термобілизна (синтетична для активних прогулянок та з елементами шерсті, зокрема мериноса для діток, що ще у візочку наприклад) фліс чи шерсть і мембрана від вітру та холоду буде люкс.👌

Обирайте зручне, легке та взуття, що не промокне.

Не вдягайте тугі шкарпетки /кілька пар(порушується кровообіг і дитина швидше змерзне) чи надто товсті шкарпетки-нога спітніє і швидше охолоне.

6.Якщо ви повернулись з прогулянки, а ваша дитина червона, спітніла - занадто багато одягу. Якщо дитина неспокійна, шкіра бліда, спинка та груди холодні - на наступну прогулянку + один шар.

Якщо дитині жарко і вона спітніла, перебування в вологому одязі сприяє переохолодженню.

7.Сніг їсти можна і бурульки смоктати теж. Це не обов’язково звісно, але якщо дитина проявляє цікавість - це невеличкий елемент загартовування.

8. Використання колд кремів не є обовʼязковим, якщо шкіра дитини не подразнюється від вітру та морозів. Якщо такі наслідки є, тоді мажте кремом не швидше, ніж за 30 хв до прогулянки.

9.Якщо дитина сидітиме на снігу - нирки не простудить і вушка, через те що зсунулась шапка, теж.

Поділіться вашими лайфхаками зимових прогулянок♥️