google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Аміксин

Скрипник Євген
Оригінал допису

У вас температура? У вас нежить? Головний біль, біль в м’язах ? Вам встановили ГРИП, ГРВІ, КОВІД ( омікрон)

✅Зараз досить часто мої пацієнти приймають Аміксин при цих симптомах і їм часто призначають цей препарат

✅Діюча речовина препарату – тилорон, який розроблений більше 40 років тому.

✅Тилорон був винайдений в США, але ніколи не проходив перевірку безпечності та ефективності ICH (Міжнародна рада з гармонізації технічних вимог до фармацевтичних препаратів для людського використання) та FDA (Управління продовольства і медикаментів США), тому в США препарат не зареєстрований.

✅Використовується препарат тільки в країнах пострадянського простору під торговими назвами «Аміксин» та «Лавомакс», і саме в цих країнах він чомусь ефективний в боротьбі з вірусами.

✅В дослідженнях на мишах препарат показав себе як індуктор інтерферону. Хоча наявні дослідження, які вказують, що імуностимулююча дія тилорону не корелює з противірусним захистом.

✅Під час перших випробувань препарату на людях не вдалося виявити підвищення продукції інтерферону.

✅Тому постало питання про те, чи можуть індуктори інтерферону однаково працювати на мишах і на людях. ✅Подальші дослідження цього препарату в США було зупинено.

✅Згідно з дослідженням, опублікованим в PubMed, препарат не показав своєї ефективності та безпечності в дослідах на людях.

✅Тилорон є ефективним для мишей, але не для людей – мабуть через те, що імунна система людини не пристосована до тривалого екзогенного стимулювання вироблення інтерферону.

✅ По-перше, більшість ліків, які в рекламі називають противірусними, такими не є. Нині доведена ефективність лише озельтамівіру ( таміфлю) та занамівіру

✅Не витрачайте даремно кошти на препарати без доведеної ефективності!

✅Такі противірусні препарати також не мають доведеної ефективності ( гропринозин( новирин), арбідол, амізон тощо)

Вже багато лікарів неодноразово писали і говорили що більшість противірусних препаратів НЕ ДІЄВІ!