google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Противірусні препарати. Що з ними не так?

Сарахман Лілія
Оригінал допису

НЕ ПРАЦЮЮТЬ...

Від слова ЗОВСІМ...

Не всі, звичайно,а переважна більшість, яка заповнює вітрини аптек, назви яких так часто можна побачити на телебаченні.

Якщо вам рекомендують препарат, що чинить противірусну, імуномодулюючу, профілактичну дії-це НЕ ДІЄВІ ліки і приймати їх не варто.

Противірусний гомеопатичний препарат, це як свята вода, тільки коштує, як гарний шматок лосося.

‼️Ні реклама в метро, ​​ні на ТВ, ні поради сусідки- не належать до методів підтвердження дієвості препарату в медицині.

Збудників ГРВІ настільки багато, що зробити один-два універсальні препарати для лікування застуди поки що принципово неможливо.

Винайти препарати, які вибірково впливали б на вірус, але при цьому не шкодили самому організму людини, дуже непросто.

⚠️Підтвердженням служить той факт, що справжні серйозні противірусні препарати мають масу побічних ефектів.

Противірусна терапія ефективна тільки для:

✅грипу(інгібітори нейрамінідази можуть скоротити тривалість хвороби на 1-2дні, але якщо лікування розпочато в перші години хвороби),

✅герпесу(ацикловір, валцикловір - можуть знижувати інтенсивність симптомів та рецидивів, але не вбивають прихований вірус та не знижують ризик інфікування контактних осіб, ані частоту, тяжкість рецидивів).

✅гепатитів В, С(препарати з прямою противірусною дією-інгібітори полімерази, протеази, раніше використовували пегільовані інтерферони, рибавірин).

‼️Одразу зазначу, у тих дозах, у яких ІНТЕРФЕРОНИ мають реальну противірусну дію, вони досить токсичні. Тому виробники всіляких - феронів (їх безліч на ринку – візьміть будь-який початок слова, підставте до нього – ферон, і ви зрозумієте, про що я) для лікування ГРВІ використовують дуже-дуже низькі дози препарату. Ні орально, ні ректально, ні назально вони не працюють. Тільки ПАРЕНТЕРАЛЬНО.

✅ВІЛ(антиретровірусні препарати - не вбивають вірус, але призупиняють його розмноження, тим самим знижуть вірусне навантаження до мінімуму, при постійному прийомі).

❓Чому тоді так багато противірусних препаратів на нашому фармринку?

‼️ Це лише маркетинг. Як кажуть:"Попит народжує пропозицію".

Насправді, зареєструвати такі препарати в країнах СНД значно простіше, ніж в Європі, США. У нас вимоги до медикаментів мягкі, тому на нашому фармринку така величезна кількість псевдопрепаратів, які ви не зустрінете за кордоном.

❓А як у вас справи з противірусними? Вам призначають? Ви їх приймаєте?