google-play Про проект Згода користувача Політика конфіденційності

Коли дітям можна почати користуватись антиперспірантом?

Бакіко Катерина
Оригінал допису

Діти для нас завжди залишаться дітьми, але насправді вони швидко ростуть. Статеве дозрівання починається у дівчат з 9-13 років, а у хлопчиків з 10-15 (CDC). Ви помічаєте зовнішні зміни тіла, зокрема починається ріст волосся, жирніє шкіра, збільшується потовиділення, яке може спричиняти неприємний запах. Вам може здатись, що ваша дитина ще замала для антиперспіранту. Насправді немає чіткого визначення віку, з якого ним можна користуватись. Батьки та дитина повинні самі це вирішити, виходячи з того, що вони вважають кращим.

Якщо ви вирішили, що вже час, то ви можете почати користуватись антиперспірантом або дезодорантом. Між ними є різниця, адже антиперспірант зменшує потовиділення, а дезодорант – зменшує неприємний запах. Буває 2 в 1, але це не завжди.

В основному, дієві речовини антиперспірантів – це хлорид алюмінію та цирконій алюмінію. Вони зменшують потовиділення внаслідок впливу на потові залози. Ви можете використовувати у підлітків звичайні антиперспіранти з магазину. На цей час немає жодних даних, які б підтвердили негативний вплив інгредієнтів антиперспіранту на здоров’я людей. Якщо ж ви все одно хвилюєтесь, то обирайте дезодоранти. Вони не містять алюмінію, парабенів. Приклади у каруселі 👉

Вони не зменшують потовиділення, а лише зменшують запах від поту. Якщо за кілька разів не дає результату, то не спішіть з висновком, покористуйтесь довше.

Звичайно, будь-який інгредієнт антиперспіранту або дезодоранту, може викликати контактну алергію, тому, перед першим застосуванням, можете спробувати кілька разів нанести на шкіру передпліччя підлітка.

Окрім цих усіх заходів, пам'ятайте, що важлива гігієна, частий душ, щодня зміна одягу, не перегрівати шкіру, одяг та взуття з доброю вентиляцією, термоодяг.

Дезодорант своїми руками

Змішайте:

🟠 1/4 склянки харчової соди

🟠 1/4 склянки порошку маранти (або крохмалю)

🟠 4 ст. л кокосового масла

🟠 1/4 ч. л ефірної олії, наприклад чайного дерева або лаванди

З’єднайте всі інгредієнти, а потім розтопіть і перелийте в використаний чистий тюбик дезодоранту або іншу місткість. Користуйтесь! 🤗

Напишіть у коментарях, у якому віці, ви вважаєте, дітям вже можна користуватись антиперспірантами?

Приклади дезодорантів для дітей

- Primal Pit Paste

- Tom's Of Maine

- Junior Varsity Natural

- Truly's

- Crystal Spring Salt Of The Earth

- Fresh Kidz